SET MEDİKAL
3M
INCOPED
COVIDIEN
EPISURE
CATHEJELL
UNIMED
  + Saç Yıkama Bonesi
  + Vücut Yıkama Havlusu
  + Perine Bölgesi Yıkama Havlusu 25'li
  + Perine Bölgesi Yıkama Havlusu 50'li
  + Ultra Dezenfektan Islak Mendil 120'li
  + Ultra Dezenfektan Islak Mendil 32'li
  + Enjeksiyon Öncesi Antiseptik Swab
 
UNIMED
Vücut Yıkama Havlusu

Unimed Antibakteriyel Vücut Yıkama Havlusu hasta bezi ile banyo yapamayan yatalak hasta temizliği ve hijyeni pratik bir biçimde gerçekleşmektedir. 21cm x 25cm ebatlarındaki, Lanolin, Latex, ve alkol içermeyen bu havlular aynı zamanda hipoallerjeniktir.

Cildi, su ve sabun gibi kurutmaz, ekstra bir nemlilik kazandırır.

Mikrodalgada ısıtılabilme özelliği ile, sıcak bir yıkama sağlar.

pH değeri 5.5’tur ve cilt ile uyumludur.

İçeriğinde bulunan Provitamin B5 ve E-Vitamini cildi nemlendirir ve serbest radikallerden korur.
NEDEN UNIMED?
Eller, vücutta en çok kirlenen ve mikroplarla en çok temas eden organlardır. Mikroplu eller ile gözlere, ağza ve buruna dokunmak; mikropların vücutta faaliyete geçmesine sebep olur. Ellerin temiz tutulması pek çok bulaşıcı hastalığın yayılmasını engelleyen faktörlerden biridir

Etkili bir temizlik için ellerin mutlaka sıcak su ve sabun ile 20-30 sn. iyice ovuşturularak yıkanması gerekmektedir. Ancak klasik yüzey temizleyicileri veya su ve sabun, bir yüzey ya da ciltte bulunan mikropları %40 - %80 oranında yok edebilmektedir.

Değişen ve gelişen yaşam koşulları ev dışında geçirilen sürenin artmasına yol açarken sıcak su ve sabunla yapılacak temizliği çoğu kez imkansız hale getirmektedir. Bu sebeple su ve sabunla yıkamanın yerine tercih ettiğimiz normal ıslak temizlik mendilleri ise elleri ve yüzeyleri dezenfekte etmez.
UNIMED ULTRA DEZENFEKTAN İSE:
Ellerde ve yüzeylerde hastalığa neden olan mikroplara karşı %99,98 kanıtlanmış etkiye sahiptir.

Her an elinizin altında bulundurabileceğiniz pratikliktedir.

Özel şekilde dizayn edilmiş ambalajı ile ürünün içerdiği formülün etkisini uzun süre korur.

İ.Ü. Eczacılık Fakültesi tarafından yapılan klinik çalışmalar ile hastalığa neden olan mikrop, bakteri ve virüsler üzerinde %99.98 kanıtlanmış etkiye sahiptir.

Günlük yaşantımız süresince evde, ofiste sokakta kısacası mikrobun bulunabileceği tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıca sağlık personeli, hastane ziyaretçileri ve hasta yakınları, diş hekimleri, hemşireler, kısacası hastal ta ile temas eden herkes güvenle kullanabilir.