Kuruluş

Trio Sağlık Gereçleri 2004 yılında kurulmuştur. Kurucu üyelerin medikal sektördeki 25 yılı aşkın tecrübe ve birikimi bu alanda bizleri güçlü kılan en önemli özelliğimizdir. Dünyada ve Türkiye pazarında kendini kanıtlamış ve marka olan birçok ürünün dağıtıcılığını yapan firmamız, 2008 yılı sonunda bir rüyayı gerçekleştirerek alanında sektörün lider firmalarından olan TibSet A.Ş. tek kullanımlık steril enjektör ve aksesuarları üretim tesisini Covidien firmasından satın alarak çok büyük bir yatırıma imza atmıştır. Fabrika tesisimiz modernleşen yeni görünümüyle üretime Set Medikal A.Ş. olarak devam etmektedir. Bu sayede önceleri sadece satış alanında faaliyet gösteren firmamız, portföyüne üretimi de ekleyerek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda daha da güçlü hale gelmiştir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti en önemli ilkemizdir. Trio Sağlık Gereçleri, sektörde yıllar boyunca sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi birleştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını anlar ve eğitimli satış kadrosuyla kullanıcıya özel çözümler sunar. Ayrıca Türkiye’ deki geniş bayi ağımız ve ürün çeşitliliğimizle, vermiş olduğumuz sağlık hizmetinin müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda etkili ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırılması firmamız için büyük önem taşımaktadır

Misyonumuz

Trio Sağlık Gereçleri kaliteyi ön planda tutarak ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte ve alanında emsalsiz olan ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bu sayede gelişime açık bakış açımızla yenilikleri yakından takip ederek, bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün önde gelenlerinden olmayı hedefliyoruz.